Фракция Слуги народа в Киевсовете с размаху влепилась головой в столб

Депутаты СН под предводительством жены министра иностранных дел Кулебы проголосовали за то, чтобы приятель Тищенко по фамилии Комарницкий построил высотку вместо существующего стадиона по ул. Вернадского.

Поль Манандиз: "Російські солдати біля кордонів України! Що робити? Знову чекати коли вони розпочнуть наступ"?

Війна Росії проти України розпочалась 7 років тому! ХТОСЬ ПОЧУЙТЕ МЕНЕ! Я хочу нагадати Європі, що запізно закривати на це очі!

Французький співак Поль Манандіз закликав європейців зупинити російсього агрессора

Як сповіщає портал Спільно, французький співак Paul Manandise на своїй сторінці в соціальній мережі Фейсбук закликав європейців допомогти в боротьбі з російським агресором

На карті Києва з'явилась "Гірка Дарвіна"

Лише нещодавно абсолютно, ну майже, усі  кияни познайомились і тепер вже точно знають про Гірку Крістера, аж раптом у лютому 2021 року в Києві з'являється ще одна гірка -  Гірка Дарвіна. І схоже, що ця гірка стане не менш відомою аніж гірка Крістера.

Куда пропал Музей? Он был еще вчера...

Пока город спал, кто-то отжал, в смысле рейдернул “Музей на Почтовой” и сейчас его месте вырос частный бизнес двух "активистов": историко-культурного туристического центра "Річкова Брама Києва"!

Небайдужі кияни зібрались, аби очистити крижані доріжки неподалік від метро Голосіївська

Відома київська екоактивістка Маруся Живіна розповіла на своїй сторінці на порталі Спільно про дуже круту ініціативу громадськості: "Сніжна субота":