Під Києвом будують новий автомобільний завод

Під Києвом будують новий автомобільний завод

У Борисполі компанія «Костал Україна», яка є «дочкою» німецької групи KOSTAL, почала будувати новий завод з виробництва автомобільних компонентів. Інвестиції складуть 39 млн. євро.

На першому етапі німецька група вкладе в цей проект 13 млн. євро. Саме на ці гроші в Київській області і побудують новий завод. Ще 26 млн. євро інвестують в виробниче обладнання.

Загальна площа підприємства складе 12 700 квадратних метрів. Надалі його площа може збільшитися в 2 рази.

Завод буде випускати електроніку і автокомпонентів для Ford, Audi, VW і BMW. Там будуть працювати 900 чоловік. Дуже непогана цифра для Київської області, та й взагалі для України.

У компанії «Костал Україна» вже є один завод в нашій країні. Він знаходиться в Переяславі. Його ввели в експлуатацію десять років тому. Там випускають перемикач склопідйомників Ford, Renault і DAG, перемикач положення сидінь Audi, VW і Lamborghini, а також перемикач положення поперечної зони сидіння BMW.

У школах Києва вимагатимуть від батьків ПЦР-тести та COVID-сертифікати

З 1-го вересня у школах Києва діятиме низка заборон. Зокрема, він батьків учнів вимагатимуть ПЦР-тести або сертифікати вакцинації проти COVID-19 на вході у заклади.

СЕО Маркетгід Сергій Денисенко організував схему ухилення від сплати податків та подальшої легалізації коштів для Міжнародної групи компаній «MGID», яка діє на території України та США

Останнім часом мережу сколихнули кілька скандалів, пов’язаних з викриттям низки IT-компаній у піратській діяльності та несплаті великих сум податків до бюджету.

Очередной удар по монополии Кличко в Киеве

Комитет Верховной Рады Украины по вопросам организации госвласти, местного самоуправления, регионального развития и градостроительства пересмотрит законопроект (№2143-3) о разделении полномочий мэра Киева и главы Киевской городской государственной администрации.