Обвинувачений у шахрайстві Ігор Мізрах скоїв напад на журналістаОбвинувачений у шахрайстві Ігор Мізрах скоїв напад на журналістаОбвинувачений у шахрайстві Ігор Мізрах скоїв напад на журналістаОбвинувачений у шахрайстві Ігор Мізрах скоїв напад на журналістаОбвинувачений у шахрайстві Ігор Мізрах скоїв напад на журналістаОбвинувачений у шахрайстві Ігор Мізрах скоїв напад на журналістаОбвинувачений у шахрайстві Ігор Мізрах скоїв напад на журналістаОбвинувачений у шахрайстві Ігор Мізрах скоїв напад на журналістаОбвинувачений у шахрайстві Ігор Мізрах скоїв напад на журналістаОбвинувачений у шахрайстві Ігор Мізрах скоїв напад на журналістаОбвинувачений у шахрайстві Ігор Мізрах скоїв напад на журналістаОбвинувачений у шахрайстві Ігор Мізрах скоїв напад на журналістаОбвинувачений у шахрайстві Ігор Мізрах скоїв напад на журналістаОбвинувачений у шахрайстві Ігор Мізрах скоїв напад на журналістаОбвинувачений у шахрайстві Ігор Мізрах скоїв напад на журналістаОбвинувачений у шахрайстві Ігор Мізрах скоїв напад на журналістаОбвинувачений у шахрайстві Ігор Мізрах скоїв напад на журналіста

Обвинувачений у шахрайстві Ігор Мізрах скоїв напад на журналіста

Наскільки важлива робота журналіста для суспільства зайвий раз підтверджує той факт, що ця професія стає все більш ризикованою. 

Журналісти сьогодні ніби на передовій на фронті стають жертвою осіб які намагаючись уникнути заслуженого покарання усіляко уникають публічності їх розгляду і всіляко перешкоджають роботі журналістів.

Саме такий прикрий випадок стався сьогодні в приміщенні Подільського районного суду.

09 лютого 2021 року о 15:00 під голуванням суді Отвіновського П.Л. відбувалось кримінальне судочинство по справі 757/42463/20-к.

Це та сама справа про затримання на вулиці Банковій групи “решал” які під виглядом “таємного Офісу Президента” намагались продати місце в “Укроборонпромі” за 570 тисяч доларів.

Спільними зусиллями СБУ та військової прокуратури 30 серпня 2019 року при спробі отримати 250 000 доларів США незаконної вигоди були затримані:

  • "радник президента" - Ігор Мізрах; 
  • "представник Офісу президента" - Сергій Жданов; 
  • посередники Аркадій Матуляк і Олександр Іванчук.

Саме справа про звинувачення цих осіб у шахрайстві і розглядалась сьогодні в Подільському районному суді.

Враховуючи великий суспільний інтерес і важливий резонанс справи ІА “Укрмедіа” направила на розгляд цієї справи свого журналіста, який виконуючи свої обовязки робив фотофіксацію засідання, що до нестями розлютило обвинуваченого Мізраха який заборонив його знімати під час засідання.

Суддя на заперечення обвинувачуваного Мізраха відповів, що засідання відкрите і журналіст має право безперешкодно виконувати свої обовязки.

Обвинувачуваному Мізраху довелось прийняти цей факт, але те що сталось наприкінці засідання вже більш нагадувало за сюжетом фільми про мафію.

Громадянин Мізрах з групою осіб прямо у приміщенні суду перекрили вихід журналісту “Укрмедіа” і погрожуючи негайною розправою вимагали видалити відзнятий матеріал, обіцяли всілякі неприємності і намагались вирвати з рук смартфон журналіста.

Невідомо, чим би це все закінчилось якби не секретар суду не викликала охорону.

Обвинувачені на чолі з Мізрахом, які були налаштовані занадто ворожо до журналіста. не очікували такого повороту та швидко ретирувалися з приміщення суду.

По даному факту, а саме перешкоджання діяльності журналіста, постраждалим від зухвалих дій Мізраха була зроблена заява у поліцію.

Сподіваємось, що наша правоохоронці адекватно оцінять такі вкрай неприпустимі дії обвинуваченого у шахрайстві Ігоря Мізраха.