Києву потрібен "Центр місцевого самоврядування" а не черговий музей!

Києву потрібен "Центр місцевого самоврядування" а не черговий музей!

Київ столиця України! А столиця має бути взірцем для всієї країни. Але тим часом поки в Україні триває реформа децентралізації відсутній Центр Місцевого Самоврядування!

Рішення створити такий центр децентралізації, інновації та самоврядування є нагальним і дуже своєчасним, тим більше, що зараз знову постало питання Гостинного двору, який ще 10 років тому громада вимагала перетворити на Громадський простір.

Звичайно, що сьогодні Гостинний двір - одна з історичних перлин міста, але це і власність його територіальної громади.

Повернути її місту може тільки мер рішення якого підтримає вся громада міста!

Після повернення місту “Гостинного двору” він стане не тільки музеєм міста, а й Центром Асоціації міст України та дуже необхідним місту Центром Місцевого Самоврядування!

Завдяки такій новації Київ стане флагманом реформи децентралізації, центром реформ де представники територіальної громади міста отримають знання, консультації та безпосередню підтримку.

Завдяки цьому рішенню місто отримає свій власний громадський форум і потужній медійний інструмент - перлину нової якості.

Центр має стати і туристичним, через свою інноваційність та актуальність.

Київ повинен стати флагманом реформи децентралізації - прикладом для інших міст України і світу!

Підтримати петицію можна за посиланням: петиція

Коррупция или диверсия? - как правильно назвать деятельность литовских реформаторов в Украине?

За 7 лет Украина ни на шаг не приблизилась к Европе, не победила коррупцию, но лишь продолжает терять свои стратегические отрасли, которые одна за другой становятся банкротами...

Діджиталізація по-київськи: контролюючи органи не бачать необхідності провести аудит діяльності Kyiv Smart City створеного під керівництвом Віталія Кличка

5 січня киян чекав несподіваний подарунок від міської влади додаток Kyiv Smart City, увесь розумний функціонал якого фактично зводився до можливості сплачувати за проїзд в місті несподівано перестав працювати.