Кияни просять побудувати нову лінію метро до аеропорту “Київ”Кияни просять побудувати нову лінію метро до аеропорту “Київ”

Кияни просять побудувати нову лінію метро до аеропорту “Київ”

Кияни звернулися до влади з проханням розробити проєкт нової лінії метрополітену до до аеропорту “Київ” та будівництво на ній станцій “Солом’янська площа”, “Севастопольська площа”, “Турецьке містечко”, “Аеропорт «Київ»”.

Про це йдеться у відповідній петиції на сайті Київради, автором якої виступив Віктор Марченко.

За словами автора петиції нові станції допоможуть місту:

  • розвантажити трафік міста
  • покращити екологію
  • створити нові робочі місця
  • зробити Київ більш зручним для життя
  • поліпшити інфраструктуру
  • додати туристичної привабливості місту.

Лінію пропонують запустити від станції “Вокзальна” до аеропорту “Київ” зі станціями “Солом’янська площа”, “Севастопольська площа”, “Турецьке містечко”.

У школах Києва вимагатимуть від батьків ПЦР-тести та COVID-сертифікати

З 1-го вересня у школах Києва діятиме низка заборон. Зокрема, він батьків учнів вимагатимуть ПЦР-тести або сертифікати вакцинації проти COVID-19 на вході у заклади.

СЕО Маркетгід Сергій Денисенко організував схему ухилення від сплати податків та подальшої легалізації коштів для Міжнародної групи компаній «MGID», яка діє на території України та США

Останнім часом мережу сколихнули кілька скандалів, пов’язаних з викриттям низки IT-компаній у піратській діяльності та несплаті великих сум податків до бюджету.

Очередной удар по монополии Кличко в Киеве

Комитет Верховной Рады Украины по вопросам организации госвласти, местного самоуправления, регионального развития и градостроительства пересмотрит законопроект (№2143-3) о разделении полномочий мэра Киева и главы Киевской городской государственной администрации.